Новини / Рослинництво     01 червня 2020 18:30

Фермери допомагають посівним матеріалом колегам з Одещини

Не чекаючи державної підтримки постраждалим внаслідок посухи господарствам, фермери інших регіонів безкоштовно допомагають колегам

Агровиробники почали акцію для підтримки колег, які постраждали внаслідок посухи. Про це на своїй facebook сторінці повідомив голова запорізької ГО «Аграрний союз України» Анатолій Тиховод.

За його словами, він і його колеги по союзу безкоштовно відправили постраждалим на Одещині господарствам 180 посівних одиниць соняшнику.

Читайте: Тарас Висоцький: у Бессарабії загинуло 80-100% озимини, пересівати сенсу немає

«Більшість з нас виховувалися за радянських часів. Тоді теж траплялися природні катаклізми, втрати врожаю. У таких випадках, крім реальної державної підтримки, за кожним потерпілим господарством закріплювали інше, з регіонів де природа милувала, для надання шефської допомоги. Зараз така допомога потрібна багатьом нашим колегам з Одеської і Миколаївської областей, де повністю загинув врожай зернових культур. Щоб допомогти людям у важкий час хіба треба, щоб була вказівка зверху?», – пише Анатолій Тиховод.


За нашою інформацією також поділився посівним матеріалом проса із одеськими фермерами із керівник СФГ «Чайка-2» Олександр Чубук з Київської області. Ті фермери, які мають посівний матеріал ранніх гібридів соняшнику, насіння проса, сорго чи інших посухостійких культур, або ж віддають насіння безкоштовно або за символічною ціною.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що у Верховній Раді запропонували виплатити постраждалим фермерам 1,5 млрд грн компенсації за втрачені посіви.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також