Новини / Садівництво     05 липня 2019 15:05

Ціни на лохину в Україні обвалилися до рекордно низького рівня – 90 грн/кг

Від сьогоднішнього дня українські ягідники розпочали поставки на внутрішній ринок перших великих партій лохини. Ціна на ягоду різко знизилася – до 100 грн/кг, а на Вінниччині некалібровану ягоду насипом пропонують по 90 грн/кг. Це найнижча ціна, яка коли-небудь фіксувалася на лохину в Україні.

Про це повідомляє EastFruit.

Експерти не виключають, що найближчими днями, коли розпочнеться масове збирання лохини не лише в південних, а й у північних регіонах країни, ціна на ягоду впаде до $3 за кг і навіть нижче, притому що минулого тижня лохину продавали по більш як $10 за кг дрібним оптом.

Читайте: Техніка повинна бути сучасною: Євген Вайн про основні принципи в агробізнесі

Очікується, що вже наступного тижня українські компанії зможуть почати відвантаження лохини на Близький Схід, проте експорт лохини навряд чи надасть достатню підтримку цінам на ягоду, оскільки лише поодинокі компанії мають необхідні сертифікати, обладнання і контакти для успішного постачання лохини на зовнішній ринок.

Landlord раніше повідомляв про те, що при експорті лохини на Близький Схід фермери зароблять на 30% більше, ніж в Україні.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також