Новини    07 березня 2018 15:04

«Цепелін Україна» презентував трактори Valtra та Fendt у Кропивницькому


Компанія «Цепелін Україна» спільно з корпорацією AGCO презентували у Кропивницькому лінійку техніки Fendt, а також фінські трактори Valtra.

Презентація відбулася у рамках Дня відкритих дверей Valtra & Fendt Open Days.

«Сьогодні ми робимо акцент саме на ці два преміальних бренди тракторів, які являються робочими кіньми в ваших господарствах. І перш за все це лідер європейського ринку з його інноваційними технологіями», – розповів керівник відділу продажів сільськогосподарський компанії «Цепелін Україна» Андрій Король.

На презентації була представлена лінійка тракторів Fendt.

«Але родзинка сьогоднішнього дня – це презентація відомого у світі фінського бренду Valtra», – додав Андрій Король.

Бренд Valtra заснований в 1951 році. В штаті компанії працює близько 2 тис. працівників. Обсяг світових продажів продукції Valtra сягає $1 млрд. Доля Valtra на ринку тракторів в Фінляндії складає приблизно 50%. Бренд також має високі показники продаж у Франції, Німеччині та інших європейських країнах. Представництва Valtra існують майже по всьому світу.

Гостям заходу у Кропивницькому були представлені два трактори Valtra серії «T». Це машини Т-154 та Т-194. Всі моделі серії оснащені двигунами AGCO Power.

«Виробники Valtra роблять акцент на трьох позиціях: надійність, простота використання і низькі експлуатаційні витрати. Основною задачею розробників Valtra було зробити машину, яка є потужною, яка є простою і зручною в обслуговуванні і яка при цьому буде лідирувати по низьким питомим витратам пального», – зазначив Андрій Король.

В коментарі для LANDLORD він відмітив, що бренд Valtra себе позиціонує як трактор для власника. «Якщо у вас є господарство і трактором керуєте або ви, або людина, яка для вас дуже близька, ви особисто її знаєте і турбуєтесь про комфорт, зручність обслуговування машини, то це саме те рішення. Це машина для господарств, де приділяється увага в тому числі й оператору», – підкреслив Андрій Король.

Проаналізувавши ринок, в «Цепелін Україна» з’ясували, що в 2017 році відбулося стрімке зростання попиту на трактори потужністю від 100 до 200 к.с. у порівнянні з іншими сегментами. Тому й вирішили вивести бренд Valtra на український ринок.

В ході презентації відвідувачі також мали можливість ознайомитися з привабливими фінансовими пропозиціями на купівлю техніки Fendt та поспілкуватися з представниками виробника.

Присутні на заході аграрії високо оцінили нові трактори Valtra, а також флагманську техніку Fendt.

«В основному користуємося тракторами Fendt, вони дуже економні, у нас їх до десятка. Щороку купуємо дві-три нові машини. А от трактори Valtra – це завтрашній день, адже вони дуже економічні і за такою технікою майбутнє», – розповів керівник сільськогосподарського товариства «Зоря» Володимир Торбінський.

«Я нещодавно придбав трактор марки Fendt 722 Vario, – говорить Віктор Іванович Фесенко, керівник селянського фермерського господарства «Вікторія» з Петрівського району. Чому зробив вибір саме на цій техніці? У господарствах Петрівського району уже є такі трактори. Я бачив їх у роботі, чув схвальні відгуки колег про них. Сьогодні приїхав у Кропивницький на цю презентацію, щоб ознайомитися з фінським трактором».

Дехто з аграріїв, як Богдан Григорович Кашуба з фермерського господарства «Кашуба ВГ», що у селі Роздолля Компаніївського району, та Михайло Сергійович Бурмак з селянського фермерського господарства «Таміла» з села Ганнівка Петрівського району, багато чули про презентовані трактори, бачили їх у роботі, і говорять, що, очевидно, їхні господарства також обзаведуться такою технікою. За словами Михайла Сергійовича, за такою технікою майбутнє українського сільгоспвиробника.

А закінчився Valtra & Fendt Open Day шоу-програмою та розіграшем призів. Їх було кілька десятків. Найголовніші – поїздка у Фінляндію на завод-виробник тракторів Valtra, 15-відсоткова знижка вартості обслуговування куплених тракторів марок Valtra та Fendt, демонстрація роботи презентованої техніки на полях сільгоспкомпанії переможця.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...