Новини    15 березня 2023 19:06

Центр Дія.Бізнес у Варшаві презентував Каталог українських виробників, які планують експортувати до Польщі

Згідно з опитуванням 45% українських підприємців розглядають експорт як можливість розвитку свого бізнесу у 2023 році, це дуже позитивний показник

10 березня в центрі Дія.Бізнес у Варшаві презентували новий етап програми підтримки малого та середнього бізнесу. На заході представили Каталог українських виробників, які планують експортувати до Польщі.

Для пілотного проєкту на відкритому конкурсі обрали 20 представників малого та середнього бізнесу України. Наразі цим компаніям допомагають вийти на європейські ринки збуту. Польща стане першою країною в межах пілотного проєкту. Обрали Польщу, оскільки у Варшаві вже відкрили центр Дія.Бізнес, що значно полегшує старт пілоту, мовиться у повідомленні Міністерства цифрової трансформації.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Центри Дія.Бізнес надали ефективну допомогу малим та середнім підприємствам в Україні, щоб адаптуватися до ведення бізнесу під час війни. Наприклад, Дія.Бізнес у Варшаві став важливим провідником для українського бізнесу, що переїхав до Польщі, та допоміг побудувати відносини з польським бізнес-середовищем.

На заході 20 компаній-учасниць представили свої товари польським партнерам. Серед компаній — бренди з виробництва техніки, крафтових товарів, рослинних олій, корисних смаколиків, сублімованих ягід, кави, косметики та засобів гігієни, дитячих іграшок, одягу для жінок, чоловіків та навіть домашніх улюбленців.

Згідно з опитуванням 45% українських підприємців розглядають експорт як можливість розвитку свого бізнесу у 2023 році, це дуже позитивний показник. Географічне положення та спільна історія України та Польщі створюють потужний потенціал для розвитку бізнесу та партнерств.

Малий та середній бізнес — це основа економіки післявоєнної України. Тому важливо створювати умови для розвитку таких компаній. Зокрема, програма експортної підтримки допоможе МСП в Україні в ці скрутні часи вийти на закордонні ринки з експортом товарів власного виробництва.

Ми розуміємо, що український малий та середній бізнес потребує більшої підтримки якомога швидше. Це дозволить українському бізнесу зробить свій внесок у відновлення української економіки. Саме тому ми розглядаємо можливості продовжити підтримку українським МСБ наступного фінансового року, — акцентує Венді де Лука, керівниця GGF в Україні.

Для 20 учасників команда проєкту разом з партнерами надає базовий аналіз продукту для виходу на ринок нової країни, юридичну підтримку, допомогу з брендування для участі в онлайн-кампанії, супровід в адаптації до ринку Польщі.

Нагадаємо, Нова пошта та “Дія.Бізнес” оголосили, що у 2023 році продовжать безкоштовно допомагати перевозити бізнес із територій, де йдуть бої.

Портал Дія.Бізнес поповнився новою вкладкою — “Земельна реформа”. Тепер підприємці отримуватимуть усю актуальну інформацію про можливості для розвитку власної справи й у сфері земельних відносин. Про це повідомляє пресслужба Мінагрополітики.

Анна Лиса
Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...