Новини / Логістика     16 вересня 2021 07:00

Трьом державним портам призначили нових директорів. Хто ці люди

Постійна комісія Міністерства інфраструктури оголосила результати конкурсного відбору на зайняття посад директорів трьох державних портів

Мінінфраструктури оголосило результати конкурси з відбору директорів трьох морських портів. Конкурс на посади було оголошено наприкінці липня.

Читайте: Відстеження вантажоперевезень. В ЄС вводять глобальну ідентифікацію вагонів

Директором ДП “Миколаївський морський торговельний порт” став Олександр Медведик. Він з серпня виконував обов’язки керівника цього порту. Має досвід роботи в. о. заступника директора з експлуатації ДП “МТП “Чорноморськ”. Крім того, має 20-річний стаж на різних посадах в порту Миколаєва. Обіймав керівні посади в приватних стивідорних компаніях.

Директором ДП “Ренійський морський торговельний порт” було призначено Максима Ігнатенка, який керував портом з лютого 2021 року. Також він працював адвокатом та перебував на керівних посадах підприємств будівельної сфери.

Директоркою ДП “Бердянський морський торговельний порт” стала Ольга Самініна. До призначення працювала головною спеціалісткою відділу державного нагляду та контролю на морському та річковому транспорті в Морській адміністрації. Раніше обіймала посаду заступниці начальника Херсонської філії ДП “Адміністрація морських портів України”. Має понад 20 років стажу роботи в портовій галузі.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що Маріупольський порт пропонує європейським партнерам інвестувати у будівництво зернового та контейнерного терміналів.

Джерело: Мінінфраструктури

Читайте також