Новини / Логістика     15 вересня 2021 09:00

Відстеження вантажоперевезень. В ЄС вводять глобальну ідентифікацію вагонів

Платформа дозволяє ідентифікувати рухомий склад на залізницях світу за допомогою системи URVIS

В Європі робоча група з залізничного транспорту (RWG) просуває нову глобальну цифрову платформу з відстеження перевезень вантажів і вагонів в рамках країн Люксембурзького протоколу. Про це повідомив голова робочої групи по залізничних перевезеннях країн Люксембурзького протоколу Говард Розен.

Платформа дозволяє ідентифікувати рухомий склад на залізницях світу за допомогою системи URVIS (Unique Rail Vehicle Identification System), яка повинна працювати на хмарної технології. Для цього вагонам необхідно буде надати номери в системі URVIS.

Для прийняття вагона в систему необхідно встановити на ньому мобільні датчики, що живляться від сонячної енергії. Потім підключитися до шлюзів системи, щоб забезпечити відстеження та облік залізничних вантажів і вагонів.

Читайте: ТОВ “Техагро” хоче збудувати в порту “Південний” ще один зерновий термінал

Особливість проекту в тому, що участь у ньому дозволяє клієнтам скористатися кредитом зі зниженою ставкою, передбаченим Люксембурзьким протоколом. Він використовується для організації залізничних логістичних ланцюжків.

Одночасно відстеження стану та місця розташування вагона з вантажем буде доступно і кредиторам. Таким чином, кредитор може знизити свої ризики.

У клієнта відповідно встановлюється програма Know Your Cargo (KYC). Через неї відкривається доступ до позиціонування рухомого складу.

В проекті задіяна група експертів комітету з внутрішнього транспорту Європейської економічної комісії ООН, яка займається питаннями ідентифікації залізничного рухомого складу.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що Маріупольський порт пропонує європейським партнерам інвестувати у будівництво зернового та контейнерного терміналів.

Джерело: ЦТС

Наталія Софієнко, Landlord

Читайте також