Новини / Політика     25 квітня 2019 09:44

Гройсман доручив Трофімцевій допомогти українським виноробам

На засіданні КМУ 24 квітня представник виноробів звернувся до уряду з проханням посприяти відкриттю ринків для українського вина. Прем'єр-міністр доручив Ользі Трофімцевій зустрітися з представниками галузі й розібратися, чим у цій ситуації може допомогти Кабмін.

Про це повідомляє УНІАН.

Володимир Гройсман відзначив, що Уряд не може комусь наказати купувати українське вино, проте може підтримати галузь системно – надати через Мінекономрозвитку контакти торгових представництв, дати лінію контактів структур, які цим займаються.

Читайте: У 2018 році глобальне виробництво вина зросло до рекордних показників

«Якщо мова йде про те, що українські винороби вимагають від уряду якихось рішень, ми їх розглянемо, подивимося, чим ми можемо допомогти», – наголосив прем’єр.

Володимир Гройсман сказав, що попросить в.о. міністра аграрної політики та продовольства Ольгу Трофімцеву «зустрітися з виноробами, подивитися, яка є проблематика, і чи щось потрібно від уряду».

Landlord раніше повідомляв про те, що 87 виноградарів і садівників цього року отримають держкомпенсації на закладення садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними.

Читайте також