Новини / Аналітика     10 травня 2019 17:01

Люди не їдять кукурудзу і сою: Карен Браун коментує заяви Трампа щодо намірів нагодувати бідні країни

Дональд Трамп заявив, що, завдяки підвищенню мита на імпорт китайських товарів, уряд США купуватиме продукцію в американських фермерів і поставлятиме її у формі гуманітарної допомоги бідним країнам. Такі висловлювання викликали подив агроаналітиків.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Twitter відомий американський оглядач агроринку Карен Браун.

Після всіх заяв щодо підвищення тарифів на імпорт китайських товарів до США з 10 до 25% Дональд Трамп продовжує невтомно писати у Twitter, розсипаючись у райдужних прогнозах для американських фермерів:

«З понад 100 мільярдами доларів у тарифах, які ми отримаємо, ми будемо купувати сільськогосподарську продукцію у наших великих фермерів у більших обсягах, ніж коли-небудь робив Китай, і відправляти її до бідних і голодуючих країн у формі гуманітарної допомоги».

Читайте: Торгова війна йде на друге коло: Трамп звинувачує Китай у зриві переговорів

Оптимізм президента невичерпний: «Наші фермери тепер працюватимуть краще, швидше, а країнам, які голодують, тепер можна допомогти».

Карен Браун висловила великі сумніви з приводу таких повідомлень:

«Не впевнена, про які сільськогосподарські продукти він говорить. У нас є надлишок сої, а також ми очікували продати кукурудзу. Бідні й голодуючі країни не мають потужної галузі тваринництва, тому я не впевнена, як це має спрацювати. Люди не їдять кукурудзу / сою».

Landlord раніше повідомляв про те, що в торговій війні між США та Китаєм виникла ескалація напруженості, переговори поставлено під сумнів.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також