Новини    29 травня 2018 18:16

Трейдер: Низькі ціни на картоплю не збільшать попит на неї


Якщо ви залишитеся на плаву в поточному сезоні, ви – чудовий бізнесмен. Про це заявив голландський оптовий продавець картоплі Хенк ванн ден Берг, повідомляють в «Українькій асоціації виробників картоплі».

«Тут і там, як і раніше, їдять місцеву картоплю. Супермаркети масово переходять на імпортну картоплю. Але і в цьому сегменті старт можна охарактеризувати як повільний. У той же час, я не бачу на ринку великого запасу старої місцевої картоплі, яка б активно розпродавалася», – говорить він.

За його словами, в цьому сезоні марно сподіватись на те, що низькі ціни на картоплю збільшать попит на неї.

«У Нідерландах пропонується найкрасивіша французька картопля по € 0,4-0,5, але все одно важко реалізувати її. Я підозрюю, що цей сезон ви пам’ятатимете довго. Якщо ви впоралися в нинішньому маркетинговому році, ви – чудовий бізнесмен», – констатує Хенк ванн дер Берг.

Картопляний трейдер також зазначає, що перспективи нового сезону далекі від гарного.

«Я знаю, що рослини повинні вже у всю розвиватися. Однак такі країни, як Франція, посадили ще більше картоплі, ніж у минулому році. Якщо в інших країнах, які виробляють картоплю, немає особливих проблем, то у Нідерландів намічається ще один жахливий рік», – заявив продавець.

Та додав, що займатись картоплярством дедалі складніше.

«Промислове картоплярство в країнах колишнього Східного блоку активно прогресує, що підтверджується субсидіями ЄС та імпортом голландських знань, впровадженням нашого досвіду в тому регіоні. Зверніть увагу, Польща відмовилася від ролі імпортера картоплі і наполягає на своїх експортних можливостях. Картопля там настільки різна, що немає ніякого сенсу конкурувати. І це дуже тривожно», – резюмує Хенк.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...