Новини / Логістика     19 вересня 2022 20:01

Транспортування Суецьким каналом здорожчає на 15%

Єгипет заробив на Суецькому каналі $7 млрд

Адміністрація Суецького каналу підвищить плату за транзит на 15% у 2023 році.

Єгипет планує підвищити плату за прохід танкерів через Суецький канал на 15%, починаючи з січня 2023 року. Транзитні збори для балкерів та круїзних суден підвищать на 10%, передає usm.

Єгипет заробив на Суецькому каналі $7 млрд.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

“Підвищення є неминучим і необхідним у світлі поточної глобальної інфляції, яка досягла понад 8%, що означає збільшення операційних витрат і вартості навігаційних послуг, які надають на каналі”, – зазначив голова управління каналу Усама Рабі.

Довідка. Суецький канал — судноплавний канал в Єгипті, який з’єднує Середземне й Червоне моря та дозволяє сполучення між Європою й Азією максимально коротким шляхом, замість обходу Африки або перевезення вантажів сушею. Канал було відкрито 17 листопада 1869 року. Він проходить між Порт-Саїдом на півночі й Суецом на півдні.

Нагадаємо, 17 вересня, на 83-тю річницю вторгнення радянських військ в Польщу в 1939 році, країна відкрила новий водний шлях, що з’єднує Віслинську затоку з Ґданською затокою. Завдяки каналу через Віслинську косу, Польща отримала незалежний від росії перехід у Балтійське море.

Стало відомо, що тарифи на чорноморських маршрутах, ймовірно, будуть підвищуватися — в основному через збереження військових ризиків і зростання вартості страхової гарантії безпеки суден.

Країни Балтії та Фінляндія об’єднають ракетні системи берегової охорони, аби зробити Балтійське море внутрішнім морем НАТО та закрити його від рф.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також