Новини / Політика     27 серпня 2019 10:33

Трамп заявив про наближення торговельної угоди з Китаєм

Заявивши про можливе відновлення торговельних переговорів з Китаєм, Дональд Трамп заспокоїв світові ринки, які були збентежені різким підняттям 23 серпня мит на мільярди доларів китайського імпорту у відповідь на нові тарифи, встановлені Пекіном.

Про це повідомляє Reuters.

Президент США Дональд Трамп заявив у понеділок, 26 серпня, після саміту світових лідерів G7 у Біарріці, Франція, що, на його думку, Китай щиро хоче досягти угоди.

Таким чином, Трамп, з огляду на позитивні жести Пекіна, прогнозує укладення торговельної угоди з Китаєм, заспокоюючи світові ринки, які перебувають у напруженні через нові тарифи двох найбільших економік світу, – зазначає видання.

Читайте: Перспективу урожаю вимірювали лінійкою: агророзвідка США знизила прогноз щодо кукурудзи

Віце-прем’єр-міністр Китаю Лю Хе, який веде переговори з Вашингтоном, відзначив, що Китай готовий вирішити торгову війну шляхом «спокійних» переговорів і виступає проти будь-якого посилення торговельної напруги.

Трамп назвав коментарі Лю позитивним знаком і повторив твердження, що китайські чиновники зв’язалися з американськими торговими колегами протягом ночі й запропонували відновити переговори (повідомлення, яке Китай відмовився підтвердити).

«Віце-прем’єр Китаю вийшов, він сказав, що хоче бачити угоду, – заявив Трамп на прес-конференції з президентом Франції Еммануелем Макроном. – Чим довше вони чекають, тим важче повернути назад, якщо взагалі можна повернути. Я не думаю, що в них є вибір».

Landlord раніше повідомляв про те, що фермери США отримають $16 млрд компенсації збитків унаслідок торгової війни.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також