Новини / Фінанси     29 липня 2019 09:39

Фермери США отримають $16 млрд компенсації збитків унаслідок торгової війни

Американський уряд виплатить фермерам, які зазнали збитків унаслідок торгової війни між США та Китаєм, компенсації у розмірі $15–150 за 1 га. Загальна сума допомоги становитиме $16 млрд.

Про це повідомляє Укрінформ.

За інформацією Independent, фермери південної частини країни отримають більше, ніж у середньозахідних регіонах. І в цьому полягає основна відмінність у розподілі дотацій порівняно з минулим роком: сума допомоги визначатиметься залежно від географічного положення, а не від урожаю.

Міністр сільського господарства Сонні Пердью вважає такий розподіл виправданим, оскільки, за його словами, американські фермери постраждали від торгових суперечок непропорційно.

Читайте: Європейські фермери отримають допомогу ЄК у зв’язку з посухою

Відзначено, що програма охоплює 29 сільськогосподарських культур, і для отримання права на компенсації, фермери мають посадити урожай до 1 серпня.

Джерело наголошує, що саме фермери, які є базовим електоратом Дональда Трампа,  зазнали найбільших втрат через торгову війну між США та Китаєм.

Landlord раніше повідомляв про те, що США на сьогодні утримуються від підвищення тарифів на китайські товари, а Китай купуватиме американські сільськогосподарські продукти. Таку заяву зробив Дональд Трамп після зустрічі на саміті G20 із Сі Цзіньпіном.

Фото: Reuters

Читайте також