Новини / Політика     04 березня 2019 09:25

Трамп вимагає від Китаю негайного зняття мит на агроімпорт зі США

На торгових переговорах США та Китай вирішують розбіжності з питань торгівлі без подальшої ескалації і вже впритул наблизилися до укладення угоди.

Про це повідомляє Bloomberg.

Вашингтон розглядає можливість скасування більшості санкцій, накладених на китайські товари в минулому році, а Китай пропонує знизити тарифи на сільськогосподарську, хімічну, автомобільну та іншу продукцію США.

Посилаючись на прогрес у переговорах, Трамп минулого тижня відклав заплановане підвищення тарифів на китайський імпорт до 25 % з 10 %, яке мало відбутися 1 березня.

Читайте: США і Китай тримають світ у напрузі. Economist назвав головні ризики для світової економіки

У п’ятницю президент США заявив про вимогу, щоб Пекін у відповідь на його тарифну затримку негайно зняв усі мита на продукти сільського господарства США.

Китайці на переговорах запропонували збільшити обсяги закупівель американських товарів на $1,2 трлн протягом шести років, повідомляє людина, знайома з цим питанням. Досі незрозуміло, як Пекін буде дотримуватися цих закупівель, якби відповідні тарифи залишилися на місці, а інші торгові бар’єри не були усунені.

Як повідомляв Landlord, Дональд Трамп раніше заявляв, що в разі подальшого прогресу в домовленостях він і Сі Цзіньпін зустрінуться для укладення угоди: саміт президентів США та Китаю планується в кінці березня на Мар-Ла-Лаго.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також