Новини / Політика     25 лютого 2019 12:57

США та Китай наближаються до припинення торгової війни: Трамп подав обнадійливий знак

Дональд Трамп заявив, що відкладе збільшення американських тарифів на китайські товари завдяки продуктивним торговельним переговорам і що в разі подальшого прогресу в домовленостях він і Сі Цзіньпін зустрінуться для укладення угоди.

Про це повідомляє Reuters.

Оголошення американського президента стало яскравим знаком того, що Китай і США наближаються до угоди про припинення багатомісячної торгової війни, яка сповільнила глобальне зростання і порушила ринки.

Трамп планував підвищити тарифи з 10 до 25% на китайський імпорт в США на $200 млрд, якщо до п’ятниці 1 березня не буде досягнуто домовленості між двома найбільшими економіками світу. Після тижня переговорів, які продовжувалися і у вихідні, Трамп заявив, що ці тарифи не підніматимуть зараз.

Читайте: У Південному Судані гостра нестача продовольства: 7 млн населення лишилося без зернових, води і продуктів харчування

У Твіттері Дональд Трамп написав, що прогресу було досягнуто за шістьма розділами, зокрема і щодо сільського господарства.

«Я відкладаю підвищення тарифів США, яке зараз заплановано на 1 березня. Припускаючи, що сторони досягнуть подальшого прогресу, ми плануємо саміт президентів на Мар-Ла-Лаго, щоб укласти угоду. Дуже хороші вихідні для США та Китаю!» – підсумував Трамп.

Landlord раніше повідомляв про те, що Китай планує збільшити імпорт агропродукції зі США на $30 млрд у рік.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також