Новини / Політика     14 лютого 2019 17:13

Трамп може відкласти підвищення мита на китайські товари

Дональд Трамп заявив, що він розмірковує над тим, щоб відстрочити на 60 днів термін введення подвоєних мит на продукцію з Китаю. Це буде можливо в тому разі, якщо країни наблизяться до досягнення угоди під час переговорів.

Про це повідомляє Bloomberg.

14 лютого розпочався новий етап переговорів про торгівлю між США та Китаєм: дві найбільші світові економіки намагаються домовитися про вирішення своїх торгових суперечок.

Як свідчать джерела, китайські чиновники спочатку запропонували відкласти термін введення підвищених мит на 90 днів, але це було відкинуто американською стороною.

ЧитайтеЧерез 5 років в агробізнес прийде цифровий двійник. 5 інновацій що змінять світ

Президент США наразі зважує можливість додати 60 днів до кінцевого терміну (1 березня), щоб переговори мали більше часу для досягнення згоди. Готовність Трампа продовжити термін може залежати від результатів зустрічі торгового представника США Роберта Лайтгізера з китайським президентом Сі Цзіньпіном.

Трамп також зазначив, що йому потрібно буде зустрітися з Сі, щоб домовитися про остаточну угоду. Попри те, що дата не встановлена, помічник Білого дому цього тижня заявив, що президент США все ще має бажання зустрітися незабаром зі своїм китайським колегою у спробі припинити торгову війну.

Як повідомляв Landlord, хоча термін дії 90-денного перемир’я у торговій війні США та Китаю спливає, Дональд Трамп заявив, що він не зустрінеться з китайським президентом Сі Цзіньпіном до 1 березня. На світових ринках посилюється побоювання, що угоди між країнами досягти не вдасться.

Фото: Reuters

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також