Новини / Фінанси     12 березня 2019 13:16

Трамп добиває фермерів, скорочуючи їм субсидії на 15%     

Дональд Трамп вважає субсидії у сільському господарстві США надто щедрими і хоче їх скоротити на 15%, попри те, що американські фермери сьогодні переживають найбільшу за останні 10 років кризу внаслідок депресивних цін на с.-г. продукцію і торгові тарифи.

Про це повідомляє Reuters.

11 березня до Бюджетного комітету було передано президентський проект бюджету на 2020 фінансовий рік, в якому фінансування для USDA пропонується скоротити на $3,6 млрд, або на 15%, порівняно з 2019 р.

Пропонується зменшити субсидії на страхування врожаю, обмежуючи кількість виробників, які б мали право на отримання кредитів, і посилюючи обмеження на товарні платежі.

Читайте: Названо лідера алкогольної індустрії України

«Бюджет також пропонує, щоб USDA відповідально і ефективно використовувало ресурси платників податків, здійснюючи цілеспрямовані реформи для уникнення надто щедрих програм субсидій», – йдеться в документі.

Демократи засудили крок президента як недалекоглядний, оскільки це найбільше вдарить по страхуванню врожаю, що своєю чергою підірве фінансову безпеку фермерів саме в той час, коли їм це потрібно найбільше.

Очікується, що бюджет Трампа буде відхилений Конгресом, в якому демократи контролюють Палату представників.

Landlord раніше повідомляв про те, що у США фермери масово оголошують про банкрутство. Серед головних причин – зниження цін на сировину на міжнародних ринках, висока конкуренція РФ та Бразилії та торгові суперечки Дональда Трампа з Китаєм і ЄС. Через збитки борги фермерів наразі оцінюють у $409 млрд.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також