Новини / Політика     11 квітня 2019 16:12

Торговельна війна США vs Китай: коли закінчиться і чому Трамп уже програв – Рено Квач

Якщо торговельна війна з США затягнеться, Китай знайде інші шляхи агроімпорту. Рено Квач, директор, Dongling Grain&Oil (Китай), заявляє, що Китай може наростити постачання продукції з України, Бразилії, Франції та Аргентини.

Таку думку Рено Квач висловив, відповідаючи на запитання журналіста Landlord під час 16-ї Міжнародної конференції «Зерно Причерномор’я».

Наразі Рено Квач не зміг відповісти, коли завершиться торговельна війна США та Китаю і коли країни знайдуть рішення цієї проблеми, проте він сподівається, що цей час невдовзі таки настане.

«Ніхто не може брати на себе ризик за вплив цієї війни на економіку», – підкреслив фахівець. Тому він вважає, що країни мають дійти обов’язково до якоїсь спільної угоди.

Разом із тим, якщо США продовжить протистояння, то Китай знайде вихід із ситуації. Зерно та інші види сільськогосподарської продукції можуть доставлятися з України, Бразилії, Франції, Аргентини.

Читайте: Трамп вимагає від Китаю негайного зняття мит на агроімпорт зі США

Наразі обидві економіки – і США і Китаю – потерпають від торговельної війни через мита на імпортні товари один одного. Економіка США зазнає негативного впливу, оскільки знижується експорт сільгосппродукції.

Як повідомляв Landlord 5 квітня, Президент США Дональд Трамп заявив, що США та Китай наближаються до підписання торговельної угоди, яка може бути оголошена протягом чотирьох тижнів. Країни ведуть інтенсивні переговори щодо завершення торговельної війни, яка розбурхувала світові ринки.

Читайте також