Новини / Політика     05 квітня 2019 14:58

Трамп повідомив, коли закінчиться торгова війна з Китаєм

Дональд Трамп заявив, що США та Китай наближаються до підписання торговельної угоди, яка може бути оголошена протягом чотирьох тижнів. За його словами, найжорсткіші пункти вже узгоджено, але все ще існують розбіжності, які необхідно перекрити.

Про це повідомляє Reuters.

Дві країни ведуть інтенсивні переговори з метою припинення багатомісячної торгової війни, яка розбурхувала світові ринки, але надії на підписання угоди зросли після того, як обидві сторони висловили оптимізм після переговорів у Пекіні минулого тижня.

Читайте: Без досвіду та вищої освіти — як почати працю в агро?

Перед початком зустрічі з віце-прем’єр-міністром Китаю Лю Хе президент США сказав:

«Ми дуже близькі до укладення угоди. Це не означає, що угода укладена, тому що це не так, але ми, звичайно, вже значно ближче до неї… І я думаю, що протягом наступних чотирьох тижнів (можливо, менше, а може, й більше) можна буде оголосити щось дуже монументальне».

Глава Білого дому заявив, що зустрінеться з китайським президентом Сі Цзіньпіном, якщо угоди буде досягнуто.

Трамп відмовився прокоментувати, що буде з тарифами США на китайські товари на суму $250 млрд як частину угоди. Китай хоче, щоб тарифи були скасовані, проте офіційні особи США побоюються відмовитися від цього важеля, принаймні зараз.

Landlord раніше повідомляв про те, що в рамках торговельних переговорів між США та Китаєм китайські державні компанії 28 березня закупили у США близько 1,5 млн т сої для продажу в липні та серпні.

Фото: Reuters

Читайте також