Новини / Політика     06 травня 2019 09:09

Торгова війна між США та Китаєм: ескалація напруженості, переговори поставлено під сумнів

Дональд Трамп обіцяє вже на цьому тижні підвищити тарифи на китайські товари на суму $200 млрд, збільшуючи напруженість у торговельних переговорах між США та Китаєм. Пекін може відмовитися від подальшого обговорення угоди.

Про це повідомляє Reuters.

У неділю, 5 травня, президент США Дональд Трамп різко збільшив тиск на Китай, щоб досягти торговельної угоди, заявивши, що на цьому тижні він підвищить тарифи з 10 до 25% на імпортовані до США китайські товари на суму $200 млрд.

Читайте: У Північній Кореї 10 млн людей охопила криза продовольства – наслідки найгіршого за 10 років урожаю

Цей крок ознаменувався серйозною ескалацією напруженості між найбільшими економіками світу і зміною тону від Трампа, який процитував прогрес у торговельних переговорах ще в п’ятницю. Фондові ринки впали, оскільки переговори були поставлені під сумнів.

Як написав Wall Street Journal, Китай розглядає можливість скасування торговельних переговорів цього тижня у Вашингтоні з огляду на коментарі Трампа, які вразили китайських посадовців.

Як повідомляв Landlord, якщо торгова війна з США затягнеться, Китай знайде інші шляхи агроімпорту. Рено Квач, директор, Dongling Grain&Oil (Китай), заявляє, що Китай може наростити постачання продукції з України, Бразилії, Франції та Аргентини.

Читайте також

Матеріали по темі