Новини / Овочівництво     18 травня 2020 12:16

Тонни моркви викинуто на звалище під Києвом

Українські фермери через карантин не можуть продати продукцію, сезон ранніх овочів можна вважити проваленим

У неділю, 17 травня у мережі було розміщено відео на якому зображені гори моркви, викинутої на звалище під Києвом. Як пише Znaj.ua, за словами місцевих жителів, справи фермера не задалися через карантин – він не зміг продати вирощену моркву, збанкрутував і був змушений просто викинути весь урожай на смітник.

Селяни скористалися нагодою і почали збирати дармові коренеплоди на корм для своєї худоби.

Користувачі мережі у дописах під відео пояснюють, що така ситуація склалась через тривалий карантин на продовольчих ринках, де малі фермерські господарства продають свою продукцію.

Читайте: Тонни гнилих овочів: як коронавірус змушує фермерів викидати продукцію

Цей випадок не є поодиноким – з різних регіонів України продовжують надходити повідомлення про неможливість збуту продукції для аграрних господарств.

Нажаль, обіцяна допомога від держави так і почала надходити, на відміну від інших країн світу. У США вже почала діяти система продовольчих банків, які фінансується за програмою USDA. Не далі як у минулу п’ятницю секретар USDA Сонні Перд’ю і Іванка Трамп у п’ятницю відвідали дистриб’ютора продовольчої служби в штаті Меріленд, який бере участь у програмі продовольства «Фермери-родинам».

У центрі свіжі фермерські продукти пакують у коробки по 20 і 25 фунтів для відправлення продовольчим банкам, громадським і релігійним організаціям тощо для подальшої роздачі громадянам, які потребують допомоги або просто не в змозі придбати продукти через порушення логістики постачання їжі у магазини.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що уряд США виділив $3 млрд для наповнення продовольчих банків.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також