Новини / Фінанси     04 травня 2020 18:14

Уряд США компенсує фермерам чергові $3 млрд для активізації споживання продовольства

Гроші підуть на закупівлю овочів, фруктів, молочних і м’ясних продуктів до продовольчих банків для подальшої безкоштовної передачі споживачам

Один з вражаючих наслідків пандемії COVID-19 у США – це фермери, що закопують або відвозять на звалище свій врожай, водночас як тисячі американців шикуються в ряди в продовольчі банки через нестачу продовольства.

Також тваринники повідомляють про зливання молока та початок евтаназії худоби – ресторани, школи, готелі та інші підприємства закрилися і припинили закуповувати продукти харчування оптом.

American Farm Bureau Federation та Feeding America, найбільші національні організації, що представляють інтереси фермерів та продовольчих банків, просять федеральної допомоги та закликають Міністерство сільського господарства США активізувати зусилля на національному рівні.

Читайте: Через неможливість збуту продукції фермери США годують корів полуницею

У свою чергу, Міністерство сільського господарства США хоче вирішити цю проблему за допомогою нової програми «Фермери – сім’ям», що фінансуватиметься за кошти федерального бюджету. Фермери отримуватимуть гроші за упаковку виробленої продукції та її поширення через мережу продовольчих банків. Пожертвування, яке зголосилися оплачувати у USDA, буде включати фрукти та овочі, молочні продукти, варену птицю або свинину.

«Ця програма не тільки забезпечить пряму фінансову допомогу нашим фермерам і власникам ранчо. Це дозволить купувати і розподіляти сільськогосподарське багатство в цій країні, щоб надати нашим співгромадянам, допомогу, які вони потребують», – каже міністр сільського господарства США Сонні Пердью.

У Міністерство сільського господарства США зараз приймають рішення про те, які саме фермери отримають частку з $3 млрд., доступних у рамках програми «Фермери – сім’ям». Виділення коштів почнеться 15 травня.

Нагадаємо, що раніше повідомлялось про виділення американським фермерам допомоги у розмірі $19 млрд.

Джерело: YAHOO

 

 

Читайте також