Новини / Інвестиції / Техніка     31 серпня 2023 08:53

“ТАС Агро” закупила нові трактори John Deere


Компанія “ТАС Агро” продовжує значні внутрішні інвестиції у свій розвиток, зокрема, в нову сільськогосподарську техніку. Yещодавно агрохолдинг придбав 14 потужних тракторів John Deere.  Техніка поповнить парки двох кластерів компанії у Вінницькій та Чернігівській областях.

Про це йдеться у повідомленні компанії.

За словами  заступника генерального директора з операційних питань ТОВ “ТАС Агро” Андрія Загорулька, рішення про закупівлю тракторів та комбайнів марки John Deere було нелегким, але виваженим і прорахованим, враховуючи п’ятирічну стратегію розвитку та модернізації агровиробництва.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

“Серед переваг закуплених тракторів John Deere 8R340 та 8R370, в порівнянні з наявними в господарствах машинах — це надійність двигуна John Deere Power Tech в парі з КПП e23, паливна економічність близько 8-12%, підвіска Independent-Link Suspension (ILS™) — що головним чином допомагає передавати потужність на ґрунт, підтримуючи належний контакт машини з землею через повністю незалежну систему, і вся сукупність факторів дає можливість підвищити продуктивність машин”, — уточнили в компанії.

Надалі компанія “ТАС Агро” планує продовжити інвестиції в оновлення сільгосптехніки. В найближчих планах – придбання зернозбиральних комбайнів.

Довідка. ТАС Агро — провідний агрохолдинг України, що динамічно розвивається. Нині обробляє понад 80 тис. га земель у Чернігівській, Сумській, Київській, Вінницькій, Кіровоградській та Миколаївській областях. Компанія працює в різних сферах сільського господарства (рослинництво, тваринництво, зберігання зернових).

Нагадаємо, агрохолдинг “ТАС Агро” підписав Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю із зерновим терміналом “МКХП” (Posco International).

У ТАС Агро завершили збирання ранніх зернових. Попри усі складнощі, пов’язані із роботою у воєнний час, компанії вдалося досягти високих показників урожайності.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також