Новини    28 травня 2021 13:24

На Одещині агрокомпанія запустила власне виробництво комбікормів

Компанія «КІПЕР АГРО» розпочала виробництво комбікормів, преміксів та БМВД під брендом «КОРМУША» на власному мінізаводі в селі Янишівка Любашівського району

Агрокомпанія «КІПЕР АГРО» запустила виробництво комбікормів, БМВД та преміксів під брендом «КОРМУША». Мінізавод розташований у селі Янишівка Любашівського району Одеської області.

Ще донедавна агрокомпанія була в занедбаному стані — майже не залишилося техніки, частина земель була неоформленою. Ситуація змінилися з приходом нового власника — Андрія Яцури. До цього він займався банківською справою, а сім років тому повністю присвятив себе агродіяльності.

На сьогодні Андрій Яцура вклав у реалізацію проєкту значну кількість власних коштів, зробив ремонт приміщення, закупив необхідне обладнання й забезпечив місцеве населення робочими місцями та офіційною заробітною платою.

Читайте: Праця помножена на досвід: правила успіху від провідних аграріїв України

Нове виробництво спеціалізується на виготовленні комбікормів, преміксів та БМВД європейської якості. Сировину для продукції аграрії вирощуватимуть на власних ланах, а обладнання вітчизняного виробництва з комп’ютерним управлінням змішуванням дасть можливість дотримуватися рецептури та державних стандартів України.

«Ми займаємося улюбленою справою, створюємо продукт як для себе. Тож для нас репутація вища за ціну. Ми гарантуємо якість та ефективність комбікорму, оскільки сировину вирощуємо самі, а як добавку використовуємо унікальний рослинний протеїн, що дозволяє підвищити ефективність роботи тваринницьких ферм», — коментує власник «КІПЕР АГРО».

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що на українському ринку з’явився новий трейдер продуктів переробки олійних

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...