Новини / Політика     26 травня 2021 19:17

Тараса Висоцького призначено заступником міністра агрополітики України

Відповідне рішення про призначення Тараса Висоцького першим заступником міністра аграрної політики та продовольства було ухвалено на сьогоднішньому засіданні уряду

На сьогоднішньому засіданні, 26 травня 2021 року, кабінет міністрів розпорядженням №501 звільнив Тараса Висоцького з посади заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у зв’язку «з переходом на іншу роботу». Іншим рішенням №506 уряд одночасно призначив Тараса Висоцького першим заступником міністра аграрної політики та продовольства України Романа Лещенка.

Рішення, яке прийняв уряд, було очікуваним: з моменту призначення заступником міністра економіки 6 вересня 2019 року (тобто з моменту розформування МінАП), пан Висоцький відповідав саме за аграрний напрям діяльності міністерства, зокрема, підготовку земельної реформи та розроблення відповідних законопроектів.

Крім того, він координував напрями формування та реалізації державної аграрної політики, державної політики у сфері сільського господарства та з питань продовольчої безпеки держави, сільськогосподарської дорадчої діяльності, розвитку сільських територій, забезпечення підтримки сільськогосподарських підприємств, особистих селянських і фермерських господарств.

ЧитайтеЮрій Оцабрик: Попит на купівлю агробізнесу перевищує існуючу пропозицію

До його обов’язків також входила організація роботи, пов’язана із забезпеченням виконання повноважень міністра економіки щодо спрямування та координації діяльності держгеокадастру, державного фонду підтримки фермерських господарств тощо.

Окремо можна зазначити планомірну роботу Тараса Висоцького із забезпечення інформаційного супроводу висвітлення діяльності вітчизняного агропромислового комплексу, організації підготовки звітів про стан сільського господарства, перебігу польових кампаній, динаміки експорту сільськогосподарської продукції та ін.

Бажаємо Тарасу Висоцькому успіхів на його новій посаді!

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що що потрібно знати фермерам про право постійного користування землею.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також