Новини / Думки     28 листопада 2019 14:59

Тарас Висоцький пообіцяв виноробам демонополізацію Укрспирту

Пріоритети розвитку українського виноробства озвучив заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України під час V Національного виноробного форуму 2019. Серед трьох найважливіших - дерегуляція та демонополізація державного підприємства "Укрспирт".

Дерегуляція та демонополізація ДП “Укрспирт” – один із пріоритетів, над яким нині працюють урядовці задля розвитку українського виноробства. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук написав Тарас Висоцький, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Серед двох інших пріоритетів, які він озвучив під час роботи V Національного виноробного форуму 2019, – підтримка дрібних виробників вин та дрібних фермерів, а також просування експорту українських вин.

Тарас Висоцький зазначив, що поєднання цих трьох елементів допоможе «узгодити правила гри» і розширювати можливості вітчизняних виробників вина як на внутрішньому, так і на зовнішніх ринках.

Читайте: Шато, лабораторії та плантації: українські винороби поїхали в Німеччину за новим досвідом

Заступник міністра також зізнався, що полюбляє вина Одещини та Закарпаття. «Коли буваю з родиною на Одещині і Закарпатті із задоволенням куштую місцеве вино і дякую тим, хто розвиває цю галузь!» – написав Тарас Висоцький у фейсбуку.

V Національний виноробний форум відбувається сьогодні в Києві у партнерстві з посольством Франції в Україні.

Landlord раніше повідомляв, що українські винороби нарікають на перевиробництво винограду та  низькі ціни на вино.

Читайте також