Новини / Садівництво     30 січня 2019 13:10

Шато, лабораторії та плантації: українські винороби поїхали в Німеччину за новим досвідом

10 вітчизняних виноробів з усіх регіонів України відвідають шато, навчальні центри, лабораторії та плантації в одному з найбільших винних регіонів Німеччини – містечку Нірштайн. Тут розташовано 1090 га виноградників. Українські винороби дізнаються сучасні тенденції ведення винного бізнесу та побачать інноваційні технології, впроваджені на виробництві.

Про це повідомляє прес-служба Торгово-промислової палати України.

Поїздка української делегації триватиме тиждень. Вітчизняні винороби ознайомляться з роботою німецьких торговельних мереж, послухають лекції й тренінги від бізнесменів та експертів і поспілкуються з гравцями ринку.

Організатори проекту стверджують, що в останні роки виноробство в регіоні Рейнхессен розвивається особливо динамічно. Це пов’язують, передусім, із залученням молодих фахівців, які мають необхідні конкурентні смак і чуття та не бояться впроваджувати ті чи інші технології. Тому обмін досвідом з такими представниками бізнесу для українських виноробів буде надзвичайно важливим.

ЧитайтеНорвегія вкладе в українську економіку $1,5 млрд. Агросектор також отримає інвестиції

Поїздку організували працівники німецько-українського проекту торгово-промислових палат KVP Ukraine разом із Торгово-промисловою палатою України.

Landlord раніше повідомляв про те, що німецький Інститут аграрного розвитку ім. Лейбніца (IAMO) запрошує аспірантів та викладачів у галузі аграрної економіки до участі в Літній школі з аграрної економіки. Навчання вестиметься англійською. Відбудеться з 3 по 17 березня в німецькому місті Галле.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також