Новини    09 травня 2023 17:19

Російські хакери атакують український сервіс єЧерга

Зараз система працює без збоїв, у випадку змін водіїв та перевізників оперативно проінформують

Український онлайн-сервіс бронювання місця для перетину кордону вантажівками єЧерга атакується країною-агресором, повідомляє пресслужба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Заклики до здійснення кібератак ширяться російськими пропагандистськими каналами.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Станом на 11 годину дня ми вже почали фіксувати атаки на наш сервіс. Наразі фахівці забезпечують необхідні технічні рішення для того, щоб завадити росіянам впливати на роботу єЧерги, – зазначив заступник міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Анатолій Комірний.

Зараз система працює без збоїв, у випадку змін водії та перевізники будуть оперативно проінформовані.

Персональні дані водіїв та дані транспортних засобів, що зареєстровані у системі, захищені та не можуть бути доступними стороннім особам у зв’язку зі спробами кібератак.

Що відомо про проєкт єЧерга

Нагадаємо, що проєкт “Електронна черга перетину кордону/єЧерга” реалізується Міністерством інфраструктури у співпраці з Міністерством цифрової трансформації, Державною службою з безпеки на транспорті, Державним агентством автомобільних доріг, Державною митною службою та Державною прикордонною службою за підтримки USAID / UK aid проєкту TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах.

На міжнародному автомобільному пункті пропуску “Ягодин-Дорогуськ” на кордоні України та Польщі “Електронна черга перетину кордону” для вантажних транспортних засобів почала працювати 12 грудня 2022 року.

Електронну чергу для перетину кордону запустять у 16 пунктах пропуску на західному напрямку. Вона дозволить українцям суттєво зекономити свій час.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...