Новини / Рослинництво     02 грудня 2019 14:30

Сильний снігопад у США занапастив урожай кукурудзи: зерно лишиться на полі до весни

Сильний сніг на півночі США завадив фермерам зібрати урожай кукурудзи та сої. Це стало останнім ударом, пов’язаним із погодою для американських аграріїв. Наразі збирання урожаю кукурудзи у США завершено лише на 84%, і це найгірший показник за останні 10 років.

Про це повідомляє Bloomberg.

Весняні повені, спричинені сильними дощами, затримали посівну кампанію у США і призвели до рекордної кількості незасіяних гектарів. Тепер останнім ударом для американських фермерів стали снігопади, яерез які, найвірогідніше, урожай буде залишений на полях до весни. Експерти стверджують, що такої кількості незібраної кукурудзи у США не було з 2009 року.

«Дуже мало хто завершив збирати кукурудзу, і багато, зокрема і я, не збиратимуть урожай кукурудзи до наступної весни», – розповідає Монте Петерсон, який вирощує кукурудзу та сою в Valley City, штат Північна Дакота, а також є президентом Американської асоціації сої.

Штат Північна Дакота найбільше відстає за темпами збирання зернових та зернобобових серед основних виробників сільгосппродукції у США. За даними Департаменту сільського господарства США (USDA), тут зібрали лише 30% кукурудзи.

Читайте: У ЄС дозволили використання 8 сортів кукурудзи і сої з ГМО

На полях, які залишаються неприбраними до весни через екстремальні погодні умови, втрати врожаю становитимуть 20–40%. За оцінками USDA, урожай кукурудзи цього року становитиме 13,7 млрд бушелів.

Bloomberg публікує карту, створену аналітиками USDA, на якій можна побачити, в якому стані зараз поля американських виробників кукурудзи. Перше число означає відсоток незібраного врожаю станом на 24 листопада, друге число – це п’ятирічне середнє значення для цього штату.

Неприємності зачепили не тільки виробників кукурудзи та сої. Очікуються втрати ярої пшениці, цукрових буряків та картоплі через вологу погоду.

Landlord раніше повідомляв про те, що сильний сніг та дощ під час збирання врожаю в Канаді залишили близько 1,1 млн га ріпаку похованим на полях до весни.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також