Новини / Рослинництво     08 листопада 2021 10:01

СИ Мінерва ФАО 390: новий гібрид кукурудзи з високою рентабільністю вирощування від компанії «Сингента»

Новий середньостиглий гібрид кукурудзи від компанії «Сингента» забезпечує максимальну реалізацію потенціалу врожайності незалежно від умов вирощування

Середньостиглий зерновий гібрид кукурудзи із зубоподібним типом зерна СИ Мінерва (ФАО 390) належить до середньопластичних гібридів, що забезпечує йому відмінні можливості розвитку та формування врожаю за різних умов вегетації.
Він має високий потенціал урожайності в умовах помірного стресу, забезпечуючи отримання високої натури зерна.

Серед його ключових особливостей:

  • високий потенціал урожайності в умовах помірного стресу;
  • здатність забезпечувати отримання високої натури зерна;
  • висока стійкість до хвороб;
  • значні конкурентні переваги при вирощуванні на зрошенні;
  • здатність забезпечити стабільний результат урожайності за умов посухи.

Так, вже у перший рік вирощування в Україні максимальна врожайність гібрида була зафіксована у Тернопільській області — 171 ц/га. Водночас за аномально несприятливих умов 2020 року в центральних, південних та східних регіонах України гібрид дозволив отримати 73–96 ц/га. Навіть на Черкащині, де середня врожайність кукурудзи через затяжну посуху перебувала на рівні 30 ц/га, СИ Мінерва забезпечив результат до 50 ц/га.

Рекомендації з вирощування

Гібрид придатний для сівби в оптимальні строки (за температури +10–12 °С на глибині загортання насіння) та забезпечує високу конкурентоспроможність як в умовах достатнього і нестійкого зволоження в Лісостепу, так і при вирощуванні у зоні Степу.

Нагадаємо, раніше Landlord розповідав, про СИ Фрегат ФАО 250: новий посухостійкий гібрид кукурудзи з високою ранньою врожайністю від компанії «Сингента»

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також