Новини / Рослинництво     03 листопада 2021 10:03

СИ Фрегат ФАО 250: новий посухостійкий гібрид кукурудзи з високою ранньою врожайністю від компанії «Сингента»

Новий гібрид придатний для вирощування в зонах нестійкого зволоження, а за сприятливих умов показує рекордну врожайність

Компанія «Сингента» представила новий середньоранній гібрид кукурудзи СИ Фрегат (ФАО 250), який належить до унікальної лінійки гібридів «Артезіан». Гібриди цієї лінійки відзначаються максимальною стійкістю рослин до посушливих умов вегетації з можливістю реалізувати потенціал врожайності на сприятливому агрофоні.

Високоадаптивний гібрид кукурудзи СИ Фрегат має зубоподібний тип зерна та формує витягнутий багаторядний качан із тонким стрижнем.

Серед його ключових особливостей:

  • високий потенціал урожаю;
  • швидка вологовіддача під час дозрівання;
  • придатність для вирощування в зонах нестійкого зволоження;
  • стабільний врожай за мінливих умов;
  • висока стійкість до фузаріозу качана та стабільно відмінна якість зерна, що виключає проблеми з реалізацією врожаю.

В аномальному в погодному плані 2020 році СИ Фрегат продемонстрував у постраждалих від посухи регіонах урожайність від 58 ц/га до 96 ц/га, тоді як у Хмельницькій області результат сягав 149 ц/га, а у Тернопільській — 165 ц/га.

Рекомендації з вирощування

Як зазначають у компанії «Сингента», гібрид найкраще розкриває свій потенціал у ґрунтово-кліматичних умовах Полісся, Лісостепу та Північного Степу України. Сівбу рекомендовано проводити в оптимальні строки за температури +9-12 °С на глибині загортання насіння. Крім того, СИ Фрегат здатний забезпечити високий ранній урожай.

Нагадаємо, раніше Landlord розповідав, про СИ Шикарі: новий гібрид кукурудзи для раннього урожаю від компанії «Сингента»

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також