Новини / Рослинництво     20 жовтня 2021 12:01

СИ Шикарі: новий гібрид кукурудзи для раннього урожаю від компанії «Сингента»

Середньоранній гібрид кукурудзи СИ Шикарі належить до відомої лінійки «Артезіан», яка характеризується надзвичайною посухостійкістю та високою врожайністю

Компанія «Сингента» виводить на ринок новий середньоранній гібрид СИ Шикарі (ФАО 200). Це один із гібридів лінійки «Артезіан», які окрім виняткової стійкості до посухи відзначаються швидкою вологовіддачею, що особливо актуально для центральних та західних регіонів України.

Характеристики гібрида СИ Шикарі — зерновий гібрид кукурудзи із зубоподібним типом зерна.

Серед його ключових особливостей:

  • висока адаптивність до умов вегетації;
  • можливість за сприятливих умов максимально реалізувати потенціал урожайності;
  • зменшення конкуренції рослин у посіві за світло та підвищення ефективності фотосинтезу завдяки еректоїдному типу розміщення листків.

Як засвідчили результати вирощування цього середньораннього гібрида, попри холодну затяжну весну 2020 року та швидкі терміни дозрівання (ФАО 200) СИ Шикарі в умовах помірного зволоження Житомирської, Хмельницької та Тернопільської областей забезпечив урожайність сухого зерна до 148 ц/га. Натомість за умов сильної затяжної посухи врожайність гібрида не опускалася нижче 60 ц/га і становила в середньому 70–80 ц/га.

Рекомендації з вирощування

Селекціонери «Сингента» рекомендують новий гібрид для вирощування на Поліссі, у зонах Лісостепу та Північного Степу. При цьому сівбу краще здійснювати в оптимально ранні терміни за температури +8–10 °С на глибині загортання насіння.

Нагадаємо, раніше Landlord розповідав, про ELEVATION — новий бренд захисту насіння від компанії «Сингента»

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також