Новини    12 листопада 2023 11:28

Страйк польських перевізників: українській водій вантажівки помер біля одного з заблокованих пунктів пропуску


11 листопада на заблокованому пункті пропуску “Дорогуськ – Ягодин” у своїй вантажівці помер український водій. Трагедія сталася на паркінгу у польському місті Хелм, що неподалік від пункту пропуску.

За словами заступника міністра інфраструктури України Сергія Деркача у Facebook, польська прокуратура вивчатиме причини смерті та повідомить про них пізніше. Поки немає причин вважати, що смерть сталася не через природні причини.

“Команда Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України та я особисто приносимо свої співчуття родині, що втратила близьку людину. Відомо, що 54-річний чоловік сьогодні приїхав на парковку та залишився очікувати там на перетин кордону”, – йдеться в дописі.

Заступник міністрам запевнив, що відомство спільно з консульством тримає цю ситуацію на контролі.

Нагадаємо, станом на 8 листопада після початку страйку польських перевізників на кордоні Польщі в Україну очікує тисяча вантажівок. Усі вони чекають на трьох пунктах пропуску “Ягодин-Дорохуськ”, “Краковець-Корчова” та “Рава-Руська-Хребене”.

Акції протесту почали 6 листопада поблизу трьох автомобільних пунктів пропуску на польсько-українському кордоні “Корчова – Краківець”, “Гребенне – Рава-Руська”, “Дорогуськ – Ягодин”, повідомила Держприкордонслужба.

Раніше повідомлялося, що на українському кордоні польські перевізники планують розпочати страйк, який може протривати два місяці.

До майже шести діб (140 годин) сягатиме на окремих пунктах пропуску час очікування на в’їзд в Україну для вантажівок. Причиною залишається страйк польських перевізників.

Маргарита Юзяк

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...