Новини    08 листопада 2023 12:57

Страйк перевізників: на кордоні з Польщі в Україну очікує тисяча вантажівок


Після початку страйку польських перевізників на кордоні Польщі в Україну очікує тисяча вантажівок. Усі вони чекають на трьох пунктах пропуску “Ягодин-Дорохуськ”, “Краковець-Корчова” та “Рава-Руська-Хребене”

Як в етері телемарафону розповів речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко, очікується, що ситуація буде ускладнюватися.

“Станом на ранок, за інформацією польських колег, загалом 1 тис. транспортних вантажних засобів очікують на можливість перетину на всіх трьох напрямках з Польщі до України, половина з них – на напрямку пункту пропуску “Ягодин”, – зазначив він.

Польські перевізники обіцяють довгострокову акцію на цих трьох пунктах. На решті пунктів пропуску рух вільний. Там учасники страйку не блокують рух легкового та автобусного транспорту.

“Фактично ми помічаємо, що одна чи дві вантажівки прибувають до українських пунктів пропуску з боку Польщі. Це основний вантажопотік, який іде в Україну на цих трьох напрямках”, – зазначив Демченко.

Нагадаємо, на трьох пунктах пропуску на кордоні з Україною триває страйк польських перевізників. Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури заявило, що вони досі не отримали офіційних вимог від протестувальників.

Акції протесту почали 6 листопада поблизу трьох автомобільних пунктів пропуску на польсько-українському кордоні “Корчова – Краківець”, “Гребенне – Рава-Руська”, “Дорогуськ – Ягодин”, повідомила Держприкордонслужба.

Раніше повідомлялося, що на українському кордоні польські перевізники планують розпочати страйк, який може протривати два місяці.

Маргарита Юзяк

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...