Новини    07 листопада 2023 12:56

Україна не отримала офіційних вимог від перевізників, що страйкують у Польщі — міністерство


На трьох пунктах пропуску на кордоні з Україною триває страйк польських перевізників. Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури заявило, що вони досі не отримали офіційних вимог від протестувальників.

Відомство перебуває у постійній комунікації з посольством у Польщі, Міністерством інфраструктури Польщі, Єврокомісією та українськими перевізниками й прикордонними службами, щоб вирішити ситуацію.

“З інформації, яка доступна з повідомлень медіа та соцмереж, серед вимог: скасування транспортного безвізу – тобто повернення до системи дозволів на вантажні перевезення, окремі смуги й окремі черги для вантажівок з номерами ЄС і порожніх, доступ до системи “Шлях”. За наявності офіційної та аргументованої позиції з боку польських партнерів ми відкриті до конструктивного діалогу. Для нас важливо, щоб інтереси перевізників обох країн були враховані”, – наголосили у Міністерстві.

Зауважимо, що страйк польських перевізників розпочався 6 листопада. Вони блокують рух вантажівок через українсько-польський кордон.

Нагадаємо, акції протесту почали поблизу трьох автомобільних пунктів пропуску на польсько-українському кордоні “Корчова – Краківець”, “Гребенне – Рава-Руська”, “Дорогуськ – Ягодин”, повідомила Держприкордонслужба.

Раніше повідомлялося, що на українському кордоні польські перевізники планують розпочати страйк, який може протривати два місяці.

Маргарита Юзяк

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...