Новини / Аналітика     22 лютого 2019 11:10

Китай планує збільшити імпорт агропродукції зі США на $30 млрд у рік

Очікується, що Китай на торговельних переговорах зі США запропонує купувати американської сільгосппродукції щороку на $30 млрд більше. Можливо, це стане кроком до послаблення напруги на світовому ринку, яка виникла після підвищення Пекіном і Вашингтоном мита на імпорт.

Про це повідомляє Reuters.

Китай і США розглянули 10 способів, за допомогою яких Китай може скоротити позитивне сальдо торгівлі зі США, включаючи купівлю сільськогосподарської продукції та інших товарів.

ЧитайтеСкільки сої потрібно китайцям. Карен Браун аналізує зміни в агросекторі Китаю

Адміністрація Білого дому заявила, що дві країни досягли прогресу в торговельних переговорах, а сам Дональд Трамп сказав, що він буде відкритий для пом’якшення кінцевого терміну.

«Схоже, це чудова новина для сільського господарства США, але чи справді на цей раз? І коли це почнеться?» – так коментує повідомлення про наміри Китаю збільшити на $30 млрд агроімпорт із США аналітик Карен Браун.

Як повідомляв Landlord, переговори щодо торгових розбіжностей між США і Китаєм стартували 19 лютого у Вашингтоні. Від їх результатів залежить, чи введуть США 25% мита на імпорт китайських товарів вартістю $200 млрд. Кінцева дата для досягнення домовленостей – 1 березня.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також