Події / Технології     02 березня 2018 16:06

Спеціальні гриби нівелюють вплив зміни клімату на врожай

Старший науковий консультант АХК «ВІТАГРО» Микола Сучек розповів кореспонденту LANDLORD, які новинки компанія продемонструвала на Восьмій міжнародній виставці «Зернові технології 2018» і для чого вони потрібні.

Яку продукцію Ваша компанія презентує на виставці? Чи маєте новинки та на кого вони розраховані?

Наша компанія є інноваційною, ми намагаємося відслідковувати світові досягнення європейської та вітчизняної науки для того, щоб бути конкурентоспроможними. Адже сучасний світ динамічно змінюється в усіх напрямках.

Щодо виставки, то компанія «ВІТАГРО» представляє насіння власної торгової марки Semelita, сорти канадської селекції, німецькі сухостійні сорти сої і гороху, а також вітчизняні сорти, які найбільше адаптовані до місцевих умов.

Ви задоволені цьогорічною виставкою?

Так, звичайно. Хочеться наголосити, що змінюється по своїй структурі сам клієнт, самі учасники виставки. Раніше було багато людей, які просто приходили і цікавилися продукцією, аби поцікавитися, а зараз клієнт йде більш цілеспрямовано, свідомо підходячи до вибору того чи іншого товару. Можливо людей менше, але ефективність виставки стала вище.

Ваша компанія займається сільгоспвиробництвом?

Ми маємо власну землю, наш холдинг нараховує більше 70 тис. га землі та власну торгову марку Semelita, під якою виробляється високоякісне насіння. Також у нас є відділ, який займається дистрибуцією. Ми намагаємося чітко відслідковувати появу нових сортів в Європі і впроваджувати їх в Україні.

Чи виникали у Вас складнощі у виробництві, або ж є прогнози, що таке станеться у майбутньому? Як збираєтесь долати перешкоди?

Зараз йде значне розбалансування клімату і з кожним роком стає все гірше. Внаслідок цього ми впровадили новий препарат, який називається «Мікрофікс». Мова йде про новий напрямок в науці, а саме: примусове заселення ґрунтів корисними грибами, які вступають в співпрацю з рослинами. Такий продукт ми пропонуємо клієнтам, аби нівелювати вплив змін клімату.

Читайте також