Новини / Рослинництво     14 жовтня 2019 14:02

Сніг у Міннесоті затримує жнива: як збирають кукурудзу та сою у США

Погодні умови у США в період збиральної кампанії кукурудзи та сої випробовують на міцність американських фермерів, яким весняна повінь завадила посадити вчасно ці культури. Зокрема низька температура повітря в Міннесоті, а подекуди навіть сніг затримали темпи жнив.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Twitter відомий американський оглядач агроринку Карен Браун.

Американка публікує фото кукурудзяного поля, зроблене 13 жовтня у штаті Міннесота.

«Не хвилюйтеся, – пише Карен Браун, хоч це і темна смуга, однак це просто неприємність, яка трохи затримає подальший прогрес у жнивах».

Аналітик заспокоює, що цього тижня очікуються кращі погодні умови, але попереджає, що волога погода може повернутися в наступні вихідні.

Як відзначає Браун, урожайність кукурудзи в жовтні у США становила в середньому 168,4 бушеля на акр, що дещо перевищує показники минулого місяця. Урожайність сої у США становила в середньому 46,9 бушеля на акр, що на 1 бушель нижче, ніж у вересні, і нижче, ніж прогнозувалося раніше.

Читайте: Глобальний ринок: головні тренди та ціни

Карен Браун розмістила фото збирання сої, зроблене на полі в Канзасі, зазначивши, що на цьому етапі виробник вважає, що «поточна оцінка врожайності 3,5/5 буде дотримана». Це трохи вище за середню, уточнює аналітик.

Landlord раніше повідомляв про те, що згідно з розрахунками, зробленими експертами USDA у вересні, прогноз виробництва кукурудзи у США знижено порівняно із серпневими даними на 102 млн бушелів, сої – на 47 млн бушелів.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також