Новини    06 вересня 2017 16:20

«Сингента» залишається «Сингентою»


Придбання відомої швейцарської компанії Syngenta китайською національною хімічною корпорацією ChemСhina наприкінці червня 2017 року вже встигли назвати угодою року на світовому агрохімічному ринку. І не тільки за сумою купівлі, яка склала 43 млрд доларів. Внаслідок угоди форма власності Syngenta змінилася, тепер компанія на 100% належить корпорації ChemChina. Але при цьому «Сингента» залишається «Сингентою» — саме на цьому наголошували генеральний директор Syngenta в Україні Гебхард Рогенхофер та директор з маркетингу компанії Костянтин Іванюк під час прес-конференції в Києві, яка відбулася 5 вересня.

Угода з ChemСhina відкриває перед компанією Syngenta нові можливості, дозволить посилити власні позиції в галузі ЗЗР та насіння. В першу чергу це стосується величезного ринка Китаю. «Протягом найближчих п’яти років Syngenta має намір подвоїти свій бізнес у цій країні як по ЗЗР, так і по насінню, — поділився глобальними планами компанії Гебхард Рогенхофер. — Наші передові технології допоможуть аграріям Китаю підвищити урожайність сільськогосподарських культур, підтримуючи на високому рівні безпеку харчових продуктів та навколишнього середовища».

Водночас амбіції та фінансові можливості ChemСhina дозволять компанії збільшити інвестиції в інноваційні технології і активізувати свою присутність на світовому ринку. Важливо, що зміна власника не вплине на існуючу модель постачання продукції Syngenta споживачам: як і раніше, діятиме розгалужена мережа дистриб’юторів. Це стосується й України.

Не зміниться й притаманний компанії фокус на інновацій в український АПК, який вона демонструвала до теперішнього часу. Виконуючи свою програму The Good Growth Plan, компанія Syngenta до 2020 року реалізує проект по боротьбі з деградацією сільгоспугідь. Компанія взяла за мету взяла на підвищити ефективність вирощування соняшника на 15% і кукурудзи на 8% без збільшення водоспоживання та інших витрат. Для реалізації проекту були відібрані господарства з Вінницької, Київської та Черкаської областей.

Крім цього, найближчим часом Sungenta відкриє у Білій Церкві дослідницьку агрохімічну станцію, інвестиції у яку складуть близько $1 млн. Вона приєднається по чотирьох науково-дослідницьких майданчиків компанії, створених в Україні з часу її офіційної появи на українському ринку.

А вже наступного сезону, як запевнив Костянтин Іванюк, компанія запропонує аграріям гібрид соняшнику повністю української селекції. «Зараз гібрид проходить випробування. — пояснив Іванюк. — Також портфоліо доповнять нові гібриди СИ Барбаті, СИ Розетта і Алькантара, які включені в програму Solguard – захисту соняшнику проти вовчка на трьох рівнях».

 

Довідка. Syngenta — провідна аграрна компанія, яка є одним з лідерів у сфері виробництва засобів захисту рослин і насінництва. Завдяки передовим науковим знанням та інноваційним рішенням 28 000 фахівців у понад 90 країнах світу працюють з метою удосконалити сучасні підходи до вирощування рослин.

ChemChina — китайська національна хімічна корпорація, одне з найбільших підприємств у хімічній промисловості країни, яке розробляє та виготовляє продукти хімічної промисловості через свої дочірні компанії. Займає 211-е місце серед компаній зі списку Fortune Global 500 у 2017 році. Основні бізнес-напрямків ChemChina: високотехнологічні хімічні матеріали і спеціальні хімпродукти; основні хімічні речовини; нафтопереробка; агрохімія; шини і гумові вироби; хімічне обладнання.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...