Новини / Інвестиції / Тваринництво     16 серпня 2023 10:06

“Сімейні молочні ферми” залучили від інвесторів майже 22 мільйони гривень


Проєкт “Сімейні молочні ферми” успішно залучив майже 22 млн грн від 199 інвесторів, які скористалися інвестиційною позикою.

Про це повідомили у проєкті.

На сьогодні “Сімейні молочні ферми” пропонують 3 інвестиційні програми, які враховують різний бюджет та очікування:

  • стандартний – мінімальний внесок 40 тис. грн, прогнозований розмір доходу – 21% річних, у тому числі 10% річних – гарантована частина;
  • із підвищеною дохідністю – мінімальний внесок від 500 тис. грн, прогнозований розмір доходу — 22% річних, у тому числі 11% річних – гарантована частина;
  • із конвертацією в капітал – мінімальний внесок від 1 млн грн, прогнозований розмір доходу – 23% річних, у тому числі 12% річних – гарантована частина й конвертація в капітал у 2025 році.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

За отримані від інвесторів кошти було проведено посівну, розпочато збирання врожаю та придбано обладнання для кормоцентру.

Нині в рамках проєкту діють 180 сімейних молочних ферм у 12 регіонах України. Кожна ферма утримує 10-50 корів, яким забезпечується належне утримання, годування й ветеринарна допомога. Молоко, яке виробляють фермери, здається за вигідною ціною на молокозаводи – партнери проєкту.

Нагадаємо, проєкт “Сімейні молочні ферми”, який з 2017 року підтримує розвиток сільського господарства в Україні, оголосила про запуск франшизи “Сироварня”. Це унікальна можливість для тих, хто хоче відкрити власну сироварню та виробляти смачні та якісні молочні продукти з фермерського молока.

Проєкт “Сімейні молочні ферми” створює “зелену лінію” з виробництва комбікорму. Планується створити сучасний комплекс, який вироблятиме та продаватиме якісні корми для тварин, а також надаватиме послуги з обробки та зберігання кормових і зернових культур для дрібних і середніх господарств.

Учасники проєкту “Сімейні молочні ферми” від початку дії державної програми єРобота подали вже 14 заявок за напрямом “Власна справа”.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також