Новини / Інвестиції / Тваринництво     25 жовтня 2022 10:10

“Сімейні молочні ферми” отримали майже мільйон гривень за програмою єРобота


Учасники проєкту “Сімейні молочні ферми” від початку дії державної програми єРобота подали вже 14 заявок за напрямом “Власна справа”.

Про це повідомили у пресслужбі проєкту.

Найчастіше фермери потребують кошти на придбання обладнання для сироварень та корівників. Перероблення та мінімізація ручної праці створює додану вартість і дозволяє отримувати вищі прибутки.

Зарахування коштів за схваленими грантами триває досить довго, зазначили у проєкті. Так, на середину жовтня фінансування отримано лише по чотирьох заявках у загальному розмірі 953 тис. грн. Ці кошти фермери планують використати на придбання обладнання для сироварень та для облаштування корівника.

Участь сімейних молочних ферм у єРобота, крім підвищення ефективності діяльності, має ще й важливий соціальний підтекст. Адже всі переможці після отримання гранту зобов’язані взяти на роботу одну-дві людини. Загалом уже четверо учасників проєкту “Сімейні молочні ферми” забезпечать робочі місця для восьми осіб.

Нагадаємо, торік у рамках державного проєкту “Сімейні молочні ферми фермери отримали за цей рік 5,5 млн грнУсього таких сімей 58.

Тим часом український молочний сектор у 2022 році попри зміну логістичних шляхів, роботу підприємств в небезпечних умовах демонструє зростання експорту.  Продаж українських молочних продуктів за 9 місяців склав 72,43 тис. т у натуральному показнику та 186,2 млн доларів у вартісному показнику, що на 11% та 41% більше ніж у 2021 році, відповідно.

Читайте також: У Хмельницькому встановили молокомат, який працює за новими технологіями.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також