Новини / Логістика / Технології     27 вересня 2021 13:00

Швейцарія буде перевозити вантажі підземними тунелями

Швейцарський парламент схвалив будівництво приватних підземних тунелів для перевезення вантажів. Початок робіт на першій ділянці заплановано на 2026 рік.

Швейцарський парламент схвалив закон про підземні перевезення вантажів. Згідно із законом, з 2031 року вантажі в країні будуть транспортуватися під землею без участі людини за допомогою автоматизованої підземної системи під назвою Cargo sous terrain (CST). Ця система призначена для цілодобового з’єднання важливих логістичних центрів і мегаполісів країни, а також для швидкого доставлення контейнерів, піддонів і посилок.

Читайте: Вчені створили найбільш масштабну і реалістичну модель Всесвіту ВІДЕО

Спочатку планується 70-кілометровий маршрут по швейцарському плато між Херкінген-Нідербіпп і Цюріхом. Потім мережу розширять від Женеви до Санкт-Галлена і від Базеля до Люцерна з додатковим відгалуженням від Берна до Туна. Така система тунелів повинна скоротити наземний рух вантажних автомобілів на 40%.

Планується, що до 2045 року по всій країні буде побудована 500-кілометрова мережа, вартість якої складе 32 млрд євро, що вдвічі перевищує вартість альпійських тунелів разом узятих.

Будівництво системи буде фінансуватися з приватних джерел. Паралельно з роботами з планування будуть нарощуватися міські логістичні операції в Цюріху та інших містах, оскільки це є невід’ємною частиною сервісу.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що на Волині хочуть відновити річкові вантажні перевезення. 

Джерело: Логист.Today