Новини / Логістика     27 вересня 2021 09:00

На Волині хочуть відновити річкові вантажні перевезення

У Луцьку хочуть запустити вантажні перевезення річкою Стир

У Луцьку хочуть запустити вантажні перевезення річкою Стир. Для цього головну водну артерію обласного центру активно розчищають від повалених дерев, замулень та сміття.

Місцева влада переконана, що річка зможе значно розвантажити та зберегти дороги, на які з бюджету витрачають найбільше.

“Ні для кого не секрет, що вантажні автомобілі, які перенавантажені в абсолютній більшості випадків, здійснюють найбільш негативний вплив на дороги. Тому, щоб продовжити строк експлуатації, зняти навантаження, є така думка. Пропрацьовується ця тема, економічна доцільність, можливість і все інше”, — розповідає Ігор Поліщук, міський голова Луцька.

Перевозити вантаж Стиром планують на баржах приватних підприємств.

Читайте: Попит на фрахтування контейнерів і суден уже перевищує допандемійний рівень

“Баржі для реалізації цього бізнес-плану є. Їх, щоправда, п’ять, але цього цілком достатньо. От тільки людей, які мають звання капітанів та зможуть кермувати цим транспортом, — лиш двоє. Втім, в будь-який момент охочих можна відправити на навчання в Одесу. Звідти вони вийдуть капітанами”, — коментує Олег Кербалай, директор річкового судноплавства у Луцьку.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що Маріупольський морський порт відремонтує контейнерний перевантажувач за 6,9 млн грн.

Джерело: 12kanal.com

Наталія Софієнко, Landlord

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також