Новини / Технології     13 травня 2019 15:05

Штучний інтелект у теплицях: GreenTech відібрав кращі інновації в агро

Організатори міжнародної виставки GreenTech оголосили номінантів, які візьмуть участь у конкурсі інновацій. Переможців буде названо під час офіційного відкриття виставки у червні. Оскільки GreenTech фокусує увагу на тепличній техніці, на конкурс відібрали кращі ІТ-стартапи для закритого ґрунту.

Про це повідомляє HortiDaily.

GreenTech Amsterdam 2019 – 4-та Міжнародна виставка технологій садівництва – відбуватиметься 11–13 червня 2019 року.

Читайте: Поєднання агро з IT: українською розробкою для фермерів зацікавилися іноземці

На нагороду в конкурсі GreenTech Innovation Awards 2019 претендують 50 інноваційних проектів. Пропонуємо розглянути кілька цікавих ІТ-розробок для тепличних господарств.

Біологічні системи Koppert

Ручна розвідка є дуже важливою, проте це трудомістка і чутлива до помилок діяльність. Тому компанія Koppert розробила мобільний додаток, який має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і панель інструментів. Він забезпечує миттєве отримання інформації про IPM-ситуацію в тепличних господарствах. Це дає можливість виробникам швидко реагувати в умовах постійної боротьби з потенційними шкідниками та хворобами.

Машина для посадки IBPS

Машина для посадки IBPS, розроблена компанією ISO Group, – це система, яка може повністю самостійно вкладати цибулини в лоток або контейнер для вирощування. Цей спосіб посадки цибулин без втручання людини в технологію є унікальним у світі.

e-Gro

e-Gro – це відкрита платформа, створена компанією Grodan, що забезпечує всебічну інформацію і розумні рекомендації, які допомагають виробникам приймати рішення на підставі отриманих даних і оптимізувати процес. Платформа дає чітку картину кореневої зони, кліматичних умов, результатів зрошення та врожаю. Завдяки цьому виробник отримує більші можливості контролю і може приймати більш обґрунтовані рішення.

Rubion

Робот для збирання суниці садової Rubion – розробка компанії Octinion. Він збирає урожай обережно, подібно до людини. Завдяки вбудованій системі моніторингу якості роботизована система дозволяє здійснювати сортування, сучасне моніторування врожаю та точне землеробство. Механічна рука рообота вибирає ягоди і поміщає їх у контейнер одним плавним рухом.

Landlord раніше повідомляв про те, що каліфорнійська компанія Iron Ox розпочала продажі першої продукції, вирощеної роботами.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також