Новини / Логістика / Політика / Фінанси     21 вересня 2022 20:51

Шольц відкинув російські звинувачення в затримці експорту російського зерна


Жодного мішка російського зерна не було затримано міжнародними партнерами, тоді як саме Росія мінувала порти, обстрілювала сільскогосподарську інфраструктуру ракетами, погрожувала зерновозам, щоб зірвати експорт українського зерна.

Про це сказав канцлер Німеччини Олаф Шольц під час свого виступу на Генеральній асамблеї ООН 21 вересня, повідомляє портал deutschland.de.

Читайте також: В Миколаївській області продається елеваторний комплекс об’ємом зберігання 84 700 м 3

Шольц нагадав слова свого попередника Віллі Брандта, який говорив “Там, де панує голод, не може бути миру”.

“Сьогодні ми є свідками того, що ця ситуація також працює навпаки. Ті, хто хочуть, щоб не було голоду, повинні переконатися, що Путін не переможе на полі бою. Війна, яка навіть у далеких від росії країнах призводить до зростання цін, дефіциту енергії та голоду” – додав він.

Також Шольц високо оцінив роль України у боротьбі зі світовим голодом, а також зауважив, шо Німеччина допоможе відбудувати усе, що зруйнувала війна.

Читайте також: Як обрати мінітрактор для сільськогосподарської діяльності

Нагадаємо, що обсяги експорту українського зерна з дунайських портів зросли у 3,2 раза. Так, у січні-серпні українські порти на Дунаї — Рені, Ізмаїл та Кілія — перевалили 3,4 млн тонн зерна.

Проєкти зі збільшення пропускної спроможності українських портів на Дунаї до 25 млн тонн вантажів на рік потребують до 200 млн доларів інвестицій.

АНТОН КОРЖ

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також