Новини / Фінанси     29 квітня 2020 11:01

Що завадить повноцінній роботі ринків – Олександр Хмелевський

Кандидат економічних наук, незалежний експерт Олександр Хмелевський вважає, що відкриття ринків за умов логістичних проблем завадить повноцінній роботі торговельних майданчиків.

Так, за словами фахівця, відкриття ринків значно поліпшить ситуацію з реалізації продукції українських фермерів. Адже наразі люди змушені купувати продукцію виключно в магазинах або напряму у фермерів. Таким чином, у ситуації дії жорсткого карантину відсутність нормального транспортного сполучення – це суттєва перешкода для повноцінно відновлення ринків.

Читайте: На допомогу з безробіття уряд виділили 6 млрд гривень

Утім, люди, які живуть поруч ринків чи мають особистий транспорт, отримають додаткове джерело для поповнення провізії за доступними цінами. Тим не менш, фермерам доведеться вирішувати логістичні проблеми та нести додаткові витрати. Зокрема, організовувати доставку продукції споживачам, або підвозити їх на ринок чи склад.

“Без повноцінного відновлення громадського транспорту в Україні, відновлення економіки неможливе. Залишається сподіватися, що владі вистачить здорового глузду скасувати ці обмеження якомога скоріше”, – переконаний Олександр Хмелевський.

Джерело: SEEDS

Нагадаємо, що раніше МОЗ визначив вимоги для відкриття ринків. До кінця тижня уряд обіцяв відновити роботу ринків.

Читайте також