Новини / Трейдинг     25 лютого 2019 15:44

Що слід враховувати при експорті агропродукції в ОАЕ: 6 акцентів

Сьогодні суттєво зріс попит на українську агропродукцію з боку країн Близького Сходу. Найбільший інтерес імпортерів викликають свіжі й заморожені овочі та фрукти. Посилення активності в цьому напрямку очікується у зв’язку підписанням Україною та ОАЕ меморандуму про співпрацю у сфері АПК.

Про це повідомляє EastFruit.

Економіст інвестиційного департаменту Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Андрій Ярмак розповів, що мають враховувати українські виробники і трейдери плодоовочевої продукції, взявши курс на експорт в ОАЕ.

Читайте: Україна експортувала рекордні обсяги заморожених фруктів та ягід на $78 млн

  • Значна частка продукції, що ввозиться в ОАЕ, реекспортується.
  • Головними покупцями свіжих овочів і фруктів в ОАЕ є не супермаркети, а HoReCa, кейтеринг (обслуговування авіакомпаній, конференцій тощо). Тож вкрай важливо шукати імпортерів, які обслуговують саме ці сегменти.
  • HoReCa і кейтеринг використовують багато заморожених фруктів і ягід, тож українським ягідникам треба готувати ці пропозиції.
  • Овочевий ринок в ОАЕ має місцеву специфіку: українські сорти картоплі, моркви та інших овочів не обов’язково користуватимуться попитом у цьому регіоні.
  • Не варто орієнтуватися на високі роздрібні ціни на агропродукцію в ОАЕ, розраховуючи продати дорого свої товари. Місцеві імпортери завжди активно торгуються. Інтерес до української продукції почасти зумовлений тим, що вона якісна, але недорога.
  • Слід  добре спланувати логістику. Перш ніж іти на ринок ОАЕ, потрібно зрозуміти переваги своєї продукції порівняно з іншими експортерами, щоб сформувати  конкурентну ціну.

Landlord раніше повідомляв про те, що ОАЕ зацікавлені в збільшенні експорту українських яблук, черешень та лохини.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також