Новини / Фінанси     29 січня 2019 16:50

Шахрайські схеми на дотаціях: аферисти розсилають фермерам фейкові листи від Мінагрополітики

Міністерство аграрної політики та промисловості України попереджає фермерів про шахраїв. Ті розсилають заражені вірусом листи на електронні адреси, обіцяючи аграріям фінансову допомогу. У Мінагрополітики просять не відкривати подібні повідомлення.

Про це повідомляє прес-служба міністерства.

«Вашу компанію було відібрано як потенційного кандидата на отримання дотації» – з таким текстом останнім часом почали надходити українським фермерам численні листи на електронну адресу. У повідомленні просять заповнити анкету та перейти за посиланням. Однак, в Мінагрополітики попереджають: це – фейкові листи. Припускають: що під час переходу за посиланням, комп’ютер заразиться вірусом.

ЧитайтеЩо гірше – посуха чи торнадо: найдорожчі природні катастрофи США (ІНФОГРАФІКА)

Листи надходять з e-mail, який насправді ніколи не використовують урядові установи – info@minagro.COM.ua. Тоді, коли офіційними адресами є info@minagro.GOV.ua та news@minagro.GOV.ua.

Більше того, в міністерстві запевняють: ніколи подібної розсилки не робили, тож просять видаляти таку кореспонденцію.

Перевіряти інформацію щодо програм держпідтримки радять лише на офіційному сайті http://minagro.gov.ua/

Як раніше повідомляв Landlord, крадіжки зерна на залізниці досі відбуваються безкарно – насамперед, через недосконалість системи пломбування зерновозів. Щоб зменшити масштаби злочинних операцій, пропонується низка технічних і організаційно-правових заходів. Наприклад, патрулювання зерновозів дронами, удосконалення захисних систем, збільшення відповідальності працівників “Укрзалізниці”.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також