Новини    21 квітня 2023 13:23

Селекційні компанії та постачальники насіння можуть бронювати військовозобов’язаних працівників


Мінагрополітики розширило критерії з визначення підприємств, установ та організацій, які мають важливе значення для національної економіки в галузі сільського господарства в особливий період (Критерії). Від 18 квітня 2023 року до таких можуть бути віднесені також селекційні компанії та постачальники насіння овочевих та польових культур.

Про це йдеться у повідомленні Мінагрополітики.

Зокрема, один з Критеріїв доповнено такими положеннями:

  • підприємство, яке є постачальником насіння овочевих та/або польових культур і представляє та діє в інтересах суб’єкта прав по більш ніж 100 сортам рослин у Державному реєстрі сортів рослин, придатних для поширення в Україні – що підтверджується довіреністю або договором доручення із суб’єктом прав;
  • підприємство, яке є постачальником насіння овочевих та/або польових культур та об’ємів ввезення такого насіння в Україну за річний період з 01 січня 2022 року по 31 грудня 2022 року на більш ніж 40 млн гривень – що підтверджується довідкою про ввезення за підписом керівника підприємства, у якій вказується найменування продукції (насіння), код УКТ ЗЕД, митна вартість, дата та номер митної декларації.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Нагадаємо, з лютого 2023 року подавати заявки на бронювання працівників підприємствами необхідно відповідно до нового порядку, а заявки на визначення підприємств критично важливими приймаються тільки через Державний аграрний реєстр.

Читайте також: Хто з аграріїв може подати заявку на бронювання через профільне відомство: пояснення Мінагрополітики

30 січня в Україні затверджено новий Порядок бронювання військовозобов’язаних, а також Порядок та критерії визначення підприємств, які є критично важливим для функціонування економіки. Відповідно до нової процедури, бізнес зможе забронювати до 50% військовозобов’язаних працівників, які є критично важливими, аби підприємство продовжувало працювати.

Міністерство аграрної політики та продовольства України створило електронний кабінет запитів на бронювання військовозобов’язаних. Портал створено для спрощення процедури подачі документів та пришвидшення обробки заяв на бронювання військовозобов’язаних працівників підприємств, установ і організацій агропромислового комплексу.

Бронювання військовозобов’язаних працівників підприємств, установ і організацій агропромислового комплексу можливе виключно через кабінет запитів на бронювання.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...