Новини / Політика     28 травня 2019 14:02

САП оголосила обвинувачення Володимиру Омеляну (ОНОВЛЕНО)

САП обвинувачує Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна в недостовірному декларуванні. Обвинувальний акт оголошено 27 травня 2019 року в Солом’янському районному суді м. Києва. Також суд визначив порядок та обсяг дослідження доказів.

Про це САП повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук.

Володимира Омеляна обвинувачують за статтею 366-1 КК України (декларування недостовірної інформації).

Читайте: До яких природних катаклізмів слід підготуватися українським аграріям

На черговому судовому засіданні 27 травня, яке відбувалося за участю прокурорів САП, у справі оголошено обвинувальний акт і визначено порядок та обсяг дослідження доказів. Наступне засідання відбудеться 23 серпня цього року.

САП відзначає: «Володимир Омелян обвинувачується у тому, що подаючи декларації за 2015 і 2016 роки, умисно вказав відомості, які відрізняються від достовірних на суму понад 3 млн гривень та 8 млн гривень відповідно».

Сам Володимир Омелян вважає цю справу політичною.

«Всі мають бути на гачку. Якби кожен посадовець у нас так був “незаконно збагачений” – у нас давно був би Сингапур», – заявив міністр.

Як повідомляв Landlord, підставою для звинувачень стало придбання Володимиром Омеляном нового позашляховика BMW X5 2015 року випуску та наявність готівки в сумі $90 тис. та 25 тис. євро, що все разом на той час оцінювалося  у 4,23 млн грн.

Читайте також

Матеріали по темі