Новини / Ринок землі     03 вересня 2019 11:50

Ринок землі можуть відкрити до 1 грудня

На зустрічі президента з керівниками ВР, уряду і правоохоронних органів Володимир Зеленський дав розпорядження, щоб уряд підготував, а парламент ухвалив до 1 грудня законопроект про відкриття ринку сільгоспземлі.

Про це повідомляє Економічна правда.

Володимир Зеленський наголосив на важливості проведення в суспільстві інформаційної кампанії щодо скасування мораторію на продаж землі.

«Пояснити суспільству, що ніхто ні в кого не буде забирати землю. Це дуже важливо. Модель земельної реформи направлена на розвиток українського фермерства і захист інтересів у першу чергу дрібного власника», – відзначив президент.

Читайте: Прогнози щодо врожаю пшениці в Україні залишаються рекордними – Agritel

Відповідальними за розроблення законопроекту про ринок землі сільгосппризначення президент призначив прем’єр-міністра Олексія Гончарука і міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофія Милованова. На розгляд Верховної ради цей законопроект має бути внесений до 1 жовтня цього року.

Відповідальними за те, щоб парламент прийняв закон про ринок землі до 1 грудня 2019 року, Володимир Зеленський обрав голову ВР Дмитра Разумкова, голову парламентської фракції «Слуга народу» Давида Арахамію та голову комітету з питань аграрної політики та земельної політики Миколу Сольського.

Президент розпорядився занести до Держгеокадастру повну інформацію про земельні ділянки до 1 січня 2021 року.

Landlord раніше повідомляв про те, що розвиток агросектора в Україні на 12% залежить від ефективності роботи Держгеокадастру.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також